2x-15=1 теңдеу жауабы керек​


Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Соня.

2x - 15 = 1 теңдеу есебіні шешу үшін шеңберінің ортасындағы х-ты тапсаңыз.

2x - 15 = 1

2x = 1 + 15 (15-тік шағымыны ауыстыру)

2x = 16

x = 16 / 2 (2-ге бөліп алу)

x = 8

Сіздің жауабыңыз: x = 8.

Отвечает Корнийчук Даниил.

Пошаговое объяснение:

2х-15-1

х-15+1:2

х-8

-------------

16-15-1