два автомобілі виїхали одночасно назустріч один одному з двох міст перший приїхав через 9 год а

другий через 4 годиск часу вони їхали до зустрічі

Ответы на вопрос

Отвечает Ненашева Дарья.

Ответ:

Встрятся  36/13    часа

Пошаговое объяснение:

Скорость первого С/9, второго С/4.

Скорость сближения (С/9+С/4)=13С/36

Встрятся через С /(13С/36)=36/13    часа