Допоможіть з пунктів А і Б одночасно назустріч один одному виїхали товарний і пасажирський потяги

Знайди швидкість кожного з них,якщо товарний рухався зі швидкістю на 25км/год меншою зустрілися вони через 2год а відстань між пунктами А і Б 270км

Ответы на вопрос

Отвечает Хохрина Диана.

Ответ: 55 км/год- швидкість товарного потягу; 80км/год - швидкість пасажирського потягу

Пошаговое объяснение:

Х км/год- швидкість пасажирського потягу;

(Х+25 ) км/год - швидкість товарного потягу

(Х+(Х+25))*2=270

(2х+25)*2=270

4Х=270-50

4Х=220

Х=220:4

Х=55( км/год) - швидкість товарного потягу;

55+25=80(км/год) - швидкість пасажирського потяну

Отвечает Драч Даша.

Нехай швидкість товарного поїзда х км/год, тоді швидкість пасажирського х+25 км/год.

Швидкість зближення поїздів х+х+25=2х+25 км/год.

Маємо рівняння: 270/(2х+25)=2

270=2(2х+25)

270=4х+50

4х=220

х=55.

Швидкість товарного поїзда 55 км/год, швидкість пасажирського 55+25=80 км/год.