Теплохід пройшов 12 км за течією річки і 10 км проти течії за 1 год. Знайдіть швидкість теплохода у

стоячій воді, якщо швидкість течії річки дорівнює 2 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Гелик Ангелина.
12/(x+2) + 10/(x-2) = 1
12*(x-2)+10*(x+2) = 1*(x²-4)
12x-24+10x+20=x²-4
22x-4=x²-4
x²-4-22x+4=0
x²-22x=0
x(x-22)=0
x=0(не подходит по условию задачи)  
или
x-22=0
x=22км/ч скорость теплохода в стоячей воде