5. Сплавили 2 кг залізної руди, що містить 40% заліза і 3 кг залізної руди, що містить 20% заліза.

Знайдіть відсотковий вміст заліза в отриманому сплаві

Ответы на вопрос

Отвечает Мануйлов Родион.
2*0,4=0,8 кг заліза у 2 кг руди
3*0,2=0,6 кг заліза у 3 кг руди
2+3=5 кг маса отриманого сплаву
0,8+0,6=1,4 кг заліза у отриманому сплаві
1,4:5*100=28%
===========================