Срочно порівняй дроби 3/8 5/3 6/6дам 25 балів​


Ответы на вопрос

Отвечает Фадеев Макс.

Ответ:

\frac{5}{3} > \frac{6}{6} > \frac{3}{8}

Пошаговое объяснение:

Всі неправильні дроби перетворимо на мішані,та отримаємо:

\frac{5}{3} =1\frac{2}{3} \\\frac{6}{6} =1

І,тут,виконуємо очевидне порівняння:

1\frac{2}{3} > 1 > \frac{3}{8}