До магазину привезли три ящики яблук. У першому та другому ящиках 43кг яблук, у другому й третьому

—55кг, а в першому та третьому —64кг. Скільки кілограмів яблук у кожному ящику? Будь ласка допоможіть дам пʼять балів!

Ответы на вопрос

Отвечает Бабаканова Жарыкай.

Ответ:

162

Пошаговое объяснение:

1)43+55=98(кг)в 1 и 2 ящике

2)98+64=162(кг) всего

Ответ:162 кг всего в ящиках

надеюсь помогло =)

1 0