На будівництві було 1200 кг суміші. Першого дня використали 3/10 то усієї суміші, другого дня

-5/8 залишку, третього дня -6/7 нового залишку. Яка маса суміші лишилася?

Ответы на вопрос

Отвечает Кутиков Влад.

Ответ:

Перший день: Використано 3/10 від усієї суміші, що дорівнює (3/10) * 1200 кг = 360 кг за перший день залишилося 1200 - 360 = 840 кг суміші.

Другий день: Використано 5/8 від залишку, що дорівнює (5/8) * 840 кг = 525 кг за другий день залишилося 840 - 525 = 315 кг суміші.

Третій день: Використано 6/7 від залишку, що дорівнює (6/7) * 315 кг ≈ 270 кг за третій день залишилося 315 - 270 = 45 кг суміші.

Отже, після трьох днів на будівництві залишилося лише 45 кг суміші.

Пошаговое объяснение: