Домашнє завдання учитель записує на дошці, учні записують у зошит 20% часу на уроці витратили на

перевірку домашнього завдання. Скільки хвилин залишилося для інших видів роботи?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Анастасія.

Ответ:

36 хв

Пошаговое объяснение:

45 ×60=2700 секунд тривалість уроку

2700-20%=2160 секунд витрачають на перевірку дз

2160÷60=36 хв лишиться