Виконати задачу 20% часу на уроці витратили на перевірку домашнього завдання. Скільки хвилин

залишилося для інших видів робіт? Можете розписати як решати будьласка)

Ответы на вопрос

Отвечает Медведков Никита.

Пошаговое объяснение:

якщо урок триває 45 хвилин, тоді

45хв-100%

Х хв-20%

х=45*20:100=9

9 хвилин витратили на перевірку домашнього завдання.

45-9=36 хвилин залишилося для інших видів робіт

Отвечает Alaev Nurali.
Помогите мне с Мойи вопросом пж