Подати звичайний дріб у вигляді десяткового та виконати дію 0‚45+3/20


Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.

Відповідь:

0,6

Покрокове пояснення:

0,45 + 3/20 =

1) 3/20 = 3 * 5/20 * 5= 15/100 = 0,15

2) 0,45 +0,15 = 0,6