Ірина придбала для матусі подарунок за 136,5 грн, витративши 3/4 грошей, які мала.Скільки грошей

залишилось у дівчинки

Ответы на вопрос

Отвечает Васин Вася.

Ответ:

45,5

Пошаговое объяснение:

136,5÷3=45,5

136,5+45,5=186

186÷4=45,5