знайдіть довжину металевого прута ,яким потрібно обтягтиметалеву ришітку шириною 25см і довжиною

вдвічі більшою,щоб змайструвати сито длягороду?

Ответы на вопрос

Отвечает Мужикова Виктория.

Відповідь:

Для створення сита для городу вам потрібно обтягти металеву решітку. Розміри решітки складають 25 см в ширину і вдвічі більше в довжину. Отже, довжина решітки становить 2 * 25 см = 50 см.

Для обтягування решітки металевим прутом, вам потрібно виміряти його довжину, яка дорівнює периметру решітки. Периметр можна обчислити як суму всіх чотирьох сторін решітки:

Периметр = 2 * (ширина + довжина) = 2 * (25 см + 50 см) = 2 * 75 см = 150 см

Отже, для обтягування металевою решіткою вам знадобиться металевий прут довжиною 150 см або 1,5 метра.

Покрокове пояснення: