Обчисли зручним способом 2×0,73-(27×82+164):29=︎︎︎︎︎︎︎СТАВЛЮ 100 БАЛОВ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лемешевский Андрей.

Ответ:

Для обчислення цього виразу зручно використати порядок операцій. Спочатку обчислимо значення виразу всередині дужок, а потім виконаємо решту розрахунків.

27 × 82 = 2214

2214 + 164 = 2378

Тепер обчислимо вираз всередині дужок:

2 × 0,73 = 1,46

Тепер можемо обчислити всю вираз:

1,46 - (2378 : 29)

Виконаємо ділення:

2378 : 29 = 82

Тепер обчислимо:

1,46 - 82 = -80,54

Отже, результат обчислення виразу 2×0,73-(27×82+164):29 дорівнює -80,54.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Нурмаганбет Ахмад.

Ответ:

-80,54

Пошаговое объяснение:

1) 27 * 82 = 2214

2) 2214 + 164 = 2378

3) 2378 : 29 = 82

4) 2 * 0,73 = 1,46

5) 1,46 - 82 = -80,54