У коробці є білі й чорні кульки, причому білі становлять 30 % усіх кульок. Скільки в коробці кульок

усього, якщо чорних кульок на 32 більше, допоможіть будь ласкаааааа соочноооо з поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Амброзяк Влад.

Ответ:

80 шариков

Пошаговое объяснение:

30% = 30 : 100 = 0,3

Всего шариков — х штук

Белых шариков — 0,3х штук

Черных шариков — 0,3х + 32 штук

0,3х + 0,3х + 32 = х

0,6х + 32 = х

0,6х - х = -32

-0,4х = -32

х = -32 : (-0,4)

х = 80

Всего шариков = (х) = 80 штук