Настя зібрала врожай яблук. Абрикоси становили 30% врожаю а яблуки на 12кг більше, ніж абрикосів.

Скільки кільграмів яблук і абрикосів зібрала дівчинка?

Ответы на вопрос

Отвечает Паршукова Элла.

Нехай врожай - x. Тоді абрикоси - 0,3х, а яблука - 0,3х+12, але при цьому ще й х-0,3х=0,7х.

Маємо:

0,7х=0,3х+12

0,4х=12

х=30

Абрикосів - 30*0.3=9

Яблук - 9+12=21