7) 24³ + 12³ 21² - 15² + 6-¹; D/3 (8) 183 + 153 192 - 14² + 5-1​


Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Егор.

Ответ:

Вираз 24³ + 12³ - 21² - 15² + 6⁻¹:

24³ = 13,824

12³ = 1,728

21² = 441

15² = 225

6⁻¹ = 1/6

Тепер обчислимо вираз: 13,824 + 1,728 - 441 - 225 + 1/6 = 15,127 + 1/6.

Вираз 183 + 153 - 192 - 14² + 5⁻¹:

14² = 196

5⁻¹ = 1/5

Тепер обчислимо вираз: 183 + 153 - 192 - 196 + 1/5 = 48 - 196 + 1/5.

Далі, розділимо результати на 3:

(15,127 + 1/6) / 3 ≈ 5,042 + 0,1667 ≈ 5,2087.

(48 - 196 + 1/5) / 3 ≈ -49 + 0,2 ≈ -48,8.

Пошаговое объяснение:

результат: 1) 5,2087, 2)-48,8