из двох мист назустрич выйхало 2 автобусии зутрилися через 3 год швидкисть руху одного автобуса

була 60 км/год знайди швидкисть другого автобуса якщо видстань миж мистами була 375 км

Ответы на вопрос

Отвечает Жерновая Анастасия.

Ответ:

65 км/год

Пошаговое объяснение:

1) 60*3=180 (км) проїхав перший автобус

2)375-180=195 (км) проїхав другий автобус

3) 195/3=65 (км/год) з такою швидкістю їхав другий автобус