28. Знайди значення виразу. Допоможіть будьласка 1) 212 3 79; 2) (72 +4³ 42)². -


Ответы на вопрос

Отвечает Зобнин Игорь.

Ответ:

212 + 3 - 79:

Спочатку виконаємо додавання і віднімання зліва направо:

212 + 3 = 215

215 - 79 = 136

Отже, результат виразу 212 + 3 - 79 дорівнює 136.

(72 + 4³)²:

Спочатку обчислимо значення в дужках, після чого піднесемо результат до квадрату:

72 + 4³ = 72 + 64 = 136

Тепер піднесемо 136 до квадрату:

136² = 18,496

Отже, результат виразу (72 + 4³)² дорівнює 18,496.

Пошаговое объяснение:

удачі в математиці надіюсь допоміг)