Виконайте додавання, обираючи зручний порядок обчислення: 439+583+417+561​


Ответы на вопрос

Отвечает Тишов Женя.
Зручний порядок обчислення для цього додавання може бути таким:

439 + 561 = 1000
583 + 417 = 1000

Тепер ми можемо додати два результати разом:

1000 + 1000 = 2000

Отже, 439 + 583 + 417 + 561 = 2000.
Отвечает Миклис Яна.

Відповідь:2000

Покрокове пояснення:

(583+417)+(439+561)=1000+1000=2000