845 - y: 12 = 319 + 526​


Ответы на вопрос

Отвечает Мартынов Паша.

Ответ:

845 - у : 12 = 319 + 526

845 - у : 12 = 845

у : 12 = 845 - 845

у : 12 = 0

у = 12 • 0

у = 0

Отвечает Морозов Макс.

Ответ:↓↓↓

Щоб вирішити це рівняння, ми можемо використати правила алгебри та рівнянь.

1. Розбиваємо рівняння на дві частини:

Ліва частина: 845 - y: 12,

Права частина: 319 + 526.

2. Обчислюємо праву частину:

319 + 526 = 845.

3. Розбиваємо ліву частину на дві частини:

845 - y: 12 = 845.

4. Ліва і права частини рівняння дорівнюють одному значенню, тому рівняння має безліч розв'язків.

Отже, рівняння 845 - y: 12 = 319 + 526 має безліч розв'язків.

Надеюсь помогла

Можно лучший ответ пж