845 y: 12 = 319 +526​


Ответы на вопрос

Отвечает Белемец Даниил.

Ответ:

Ви виразили рівняння:

845 / 12 = 319 + 526

Спростимо обидві сторони:

845 / 12 = 70.4167 (округлено до чотирьох знаків після коми)

319 + 526 = 845

Отже, рівняння 845 / 12 = 319 + 526 невірне, оскільки ліва і права сторони не дорівнюють одна одній.

Пошаговое объяснение: