Учениця намалювала квадрат зі 2 стороною 12 см. площі квадрата 9 вона зафарбувала в жовтий колір, а

5 16 решти - у синій колір. Знайди площу незафарбованої частини квадрата. срочно дам 30 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Аскаров Ыкылас.

Ответ:S=a×a

S=12см × 12см

S=144см

2/9=32/144-площа квадрата зафарбована у червоний

5/16=45/144-площа квадрата зафарбована у синій

32/144+45/144=77/144-площа квадрата зафарбована

144-77=67см

В:67

Пошаговое объяснение: