У магазин завезли 432 кг яблук і груш. Скільки завезли яблук і скільки завезли груш, якщо яблук на

168 кг більше?​ (сколько кг яблок и груш)

Ответы на вопрос

Отвечает Аксенов Дмитрий.

Відповідь:

Завезли 300 кг яблук і 132 кг груш.

Пояснення:

Нехай х - кількість груш. Тоді, х+168 - кількість яблук.

х+х+168=432

2х+168=432

2х=432-168

2х=264

х=132 кг - груш.

132+168=300 кг - яблук