Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 10 дм, довжина на 2 дм більша, ніж ширина, а висота у 4

рази менша, ніж довжина. Знайди об'єм - прямокутного паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Матвей.

відповідь:
V = 360 дм³

пояснення:
10 + 2 = 12.

12 дм = довжина паралелепіпеда

12 : 4 = 3.

3 дм = висота паралелепіпеда

V = 10*12*3.  10*12*3 = 360.

360 дм³ - об'єм прямокутного паралелепіпеда