ПОМОГИТЕ СРОЧНО!! розпишіть по діям (кожна дія в стопчик) 6,5*4,6-18÷(1 2/7 + 2 5/7)


Ответы на вопрос

Отвечает Бекенов Рустам.

Пошаговое объяснение:

Спочатку виконаємо дії у дужках:

1. 12/7 + 25/7 = (12 + 25)/7 = 37/7

Тепер вираз виглядає так:

6.5 * 4.6 - 18 ÷ (37/7)

2. Ділимо 18 на (37/7):

18 ÷ (37/7) = 18 * (7/37) = 126/37

Тепер вираз виглядає так:

6.5 * 4.6 - 126/37

1. Перемножаємо 6.5 на 4.6:

6.5 * 4.6 = 29.9

Тепер вираз виглядає так:

29.9 - 126/37

Тепер віднімаємо 126/37 від 29.9:

29.9 - 126/37 = (29.9 * 37 - 126) / 37 = (1106.3 - 126) / 37 = 980.3 / 37

Ділимо 980.3 на 37:

980.3 / 37 ≈ 26.5

Отже, результат виразу 6.5 * 4.6 - 18 ÷ (12/7 + 25/7) дорівнює приблизно 26.5.