Олена та Наталка збирали ягоди. Відомо, що Наталка зібрала 4,7 кг, що на 1,2 кг більше ніж зібрала

Олена. Скільки ягід зібрали дівчата разом? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА, СПАМ БАН!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбакова Настя.
1) 4,7 - 1,2 = 3,5 кг) - сколько собрала Алена
2) 4,7 + 3,5 = 8,2 (кг) - сколько всего девочки собрали вместе