Розв'яжи рівняння. Будь ласка допоможіть!!!!!!!!! А) (85+x)•3-72=219 Б) (171+(36-y):5):3=58 Будь

ласка допоможіть!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Завадский Женя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

А) (85+x)•3 - 72 = 219

Спершу додамо 72 до обох сторін:

(85 + x)•3 = 219 + 72

(85 + x)•3 = 291

Тепер розділимо обидві сторони на 3, щоб знайти значення "x":

85 + x = 291 / 3

85 + x = 97

Віднімемо 85 від обох сторін:

x = 97 - 85

x = 12

Відповідь: x = 12.

Б) (171 + (36 - y) / 5) / 3 = 58

Спершу розв'яжемо вираз у дужках:

36 - y = 36 - y

Тепер підставимо цей вираз у вихідне рівняння:

(171 + (36 - y) / 5) / 3 = 58

(171 + (36 - y) / 5) = 58 * 3

171 + (36 - y) / 5 = 174

Віднімемо 171 від обох сторін:

(36 - y) / 5 = 174 - 171

(36 - y) / 5 = 3

Помножимо обидві сторони на 5:

36 - y = 3 * 5

36 - y = 15

Віднімемо 36 від обох сторін:

-y = 15 - 36

-y = -21

Змінимо знак обох сторін на протилежний:

y = 21

Відповідь: y = 21.

Отвечает Malishava Tamriko.

Ответ:

Ось , сподіваюсь все зрозуміло написано