На клумбі росте 3 троянди ,а жоржин на 9більше.У скільки разів більше на клумбі жоржин.


Ответы на вопрос

Отвечает Архипкин Андрей.
1.) 3+9=12 (к.) - росте на клумбі
2.) 12:3=4
Відповідь: жоржин у 4 рази більше
Отвечает Фатьянов Степа.

Ответ:у 4 рази

3+9=12

12:3=4