Кондитер розклав на 8 тортів 72 полунички, порівно на кожен торт. Скільки полуничок на 5 таких

самих тортах??

Ответы на вопрос

Отвечает Вычегжанин Михаил.

Ответ:

1) Спочатку дізнаємося, скільки полуничок на кожному торті

72 / 8 = 9 полуничок

2) Дізнаємося, скільки на 5 тортах :

5 × 8 = 45 полуничок

Більш швидкий запис:

(72 / 8) × 5 = 45 полуничок