Робоча бджілка знайшла невелику галявину на відстані 284,8 метрів від пасіки. До галявини бджілка

летіла зі швидкістю 8,9 м/хв, а назад вона поверталась за 13 хвилин. Знайди середню швидкість бджоли.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравцов Лев.

Доброї ночі!

1) 284,8 : 13 = 21,9 (м/хв) - швидкість при поверненні назад.

2) (21,9 + 8,9) : 2 = 30,8 : 2 = 15,4 (м/хв)

Відповідь: середня швидкість бджоли становить 15,4 м/хв.