Застосувати формулу загального члена прогресії для обчислення трьох членів прогресії 1) b n =b n

- 1 q, 2)b2=20•0,5=10, 3)b3=10•0,5=5, 4)b4=5•0,5=2,5.

Ответы на вопрос

Отвечает Кахарманов Алишер.

Ответ:

Здається, у вас вже є формула загального члена арифметичної прогресії. Формула загального члена прогресії виглядає як:

b_n = b_1 * q^(n - 1),

де:

- b_n - n-тий член прогресії,

- b_1 - перший член прогресії,

- q - співвідношення або коефіцієнт росту,

- n - номер члена прогресії.

За вами вже наведені обчислення для перших трьох членів прогресії, де q = 0,5:

1) b_1 = b_1 * 0,5^(1-1) = b_1 * 1 = b_1.

2) b_2 = b_1 * 0,5^(2-1) = b_1 * 0,5 = 20 * 0,5 = 10.

3) b_3 = b_1 * 0,5^(3-1) = b_1 * 0,25 = 10 * 0,25 = 2,5.

Ви правильно обчислили перші три члени прогресії, використовуючи дану формулу і значення для b_1 та q.

Пошаговое объяснение: