Дуже потрібна бистра відповідь , допоможіть будь ласка!!! Розв'яжіть задачу. Вінні-Пух сам з'їдає

35 кг меду за 7 днів , а разом із П'ятачком за 5 днів.За скільки днів П'ятачок сам з'їсть 20 кг меду???

Ответы на вопрос

Отвечает Предко Илья.

Ответ:

1) 35:7= 5(кг) - Вінні-Пух  з'їдає за день

2) 35:5=7 (кг) -Вінні-Пух  з'їдає із Пятачком за день

3) 7-5=2 (кг) - з'їдає  П'ятачок за день

4)20:2=10(д)

Відповідь: П'ятачок сам з'їсть 20 кг меду за 10 днів

Пошаговое объяснение: