Помогите только распишите все действия пж 1,2(5х - 2) = 8 -(10,4 - 6х)


Ответы на вопрос

Отвечает Витрум Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6x-2,4=8-10,4+6x

6x-6x=8-10,4-2,4

0=0

Рівняння розв'язків не має

У першому рівнянні ми відкрили душкі у другому попереносили невідомі в одну сторону а відомі в другу в результаті чого невідомі доданки знизилися що означає що рівняння розв'язків не має