Автосаяхатшылар бірінші күні 70 км/сағ жылдамдықпен 5 сағат, ал екінші күні 65 км/сағ жылдамдықпен

бірнеше сағат жүрді.Олар барлығы 870 км жол жүрді.Автосаяхатшылар екінші күні қанша сағат жүрді? пж көмектесесіндер ма 34 балл берем

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Сергей.

Ответ:  

8 сагат жол журди

Пошаговое объяснение:

(70 * 5 )+ (Х * 65) = 870

65х =870-350

Х=520:65

Х=8

(70 * 5 )+ (8 * 65) = 350+520= 870