Хлопчик прочитав 120 сторінок що становить 15% кількості всіх сторінок в книзі. Скільки сторінок в

книзі

Ответы на вопрос

Отвечает Мятова Софья.

Ответ:

800

Пошаговое объяснение:

100/15=6,6666666667

6,6666666667 * 120 = 800

Отвечает Головатенко Алина.

Ответ:

120:8*5= 75

Решение этой задаче вверху