У магазині було 22пари черевиків.Пергого дня продали 4 пари черевиків, другого стільки ж.Скільки

пар черевиків залишилося в магазині.

Ответы на вопрос

Отвечает Реутовская Ника.

Ответ:

22-8=14(п)-пар черевиків залишилося в магазині

обьяснение:

22-4=18. - залишилось 1 дня

18-4=14. -залишилось2дня

Отвечает Слюзкова Вероника.

Ответ:

4*2=8

22-8=14

..... ......