Довжина прямокутника в 4 рази більша від його ширини, а периметр дорівнює 200 м. Знайдіть площу

прямокутника і виразіть її в арах.

Ответы на вопрос

Отвечает Барановская Диана.

Ответ:

0,16 ар

Пошаговое объяснение:

a=4b

2a+2b=20

2*4b+2b=20

10b=20

b=2

a=4*2=8

S=2*8=16 м2 =0,16 ар