Допоможіть будь ласка розв'язати. Зменшуване 72060, від'ємник складає 5/6 від числа 7206. Знайти

різницю.

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Алиса.

Уменьшаемое - 72 060

Вычитаемое - 5/6 от 7 206

Разница - ?

----------------------------------------

1) 5/6 · 7 206 = 7 206 : 6 · 5 = 1 201 · 5 = 6 005 - вычитаемое;

2) 72 060 - 6 005 = 66 055 - разница.

Выражение: 72 060 - 5/6 · 7 206 = 66 055.

Вiдповiдь: 66 055.