Допоможіть із задачею будь ласка! За 2 кг печива і 3 кг цукерок заплатили 128 грн. Скільки коштує

кілограм печива і скільки - кілограм цукерок, якщо цукерки дорожчі за печиво на 11 грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Мартышкин Алексей.

Ответ:

Вартість печива - 23.4 грн

Вартість цукерок - 34.4 грн

Пошаговое объяснение:

х - вартість печива

х + 11 - вартість цукерок

2х + 3х + 11 = 128

5х = 128 - 11

5х = 117

х = 23.4

23.4 + 11 = 34.4