Обчислити найзручнішим способом:0,458×5,36+1,14×0,458-6,5×0,358.треба повністю розписати приклад


Ответы на вопрос

Отвечает Юрченко Лиана.

Відповідь:

0,458×5,36+1,14×0,458-6,5×0,358 = 0,65

(0,458×5,36+1,14×0,458)-6,5×0,358 =0,65

1.) 0,458×(5,36+1,14)=0,458×6,5=2,977

2.)6,5×0,358 =2,327

3.) 2,977-2,327=0,65