−4⋅(-1)⋅(−3)⋅(−2) = решите


Ответы на вопрос

Отвечает Торопова Ева.

Ответ:24

Пошаговое объяснение:

Всі мінуси скоротяться, так як їх парне число. Лишається тільки перемножити числа.

Отвечает Баттхёртов Мухаммед.

Ответ: 24

Пошаговое объяснение:

1)-4×(-1)=4

2)4×(-3)=-12

3)-12×(-2)=24