Знайдіть ОДЗ: y= x^2-x​


Ответы на вопрос

Отвечает Костенко Юрий.

Ответ:

ОДЗ: Все крім х=0; х=1

Пошаговое объяснение:

Якщо у=0^2 - 2 то y=0 і у цього вираження немає смислу!

А якщо у=1^2 - 1 то у=1-1=0

Отвечает Емельянова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение: