у чотирьох братів разом 45 грн. Якщо сума грошей, якы у першого брата, збільшити на 2 грн., у дрого

брата- зменшити на 2 грн., у третього брата- збільшити у два рази, а у четвертого-зменшити у 2 рази, то у кожного стане порівно. Скільки грошей було у кожного брата?

Ответы на вопрос

Отвечает Ежевская Милана.
1) Первый брат- 45+2=47(грн)
2)Второй брат- 45-2=43(грн)
3)Третий брат- 45*2=80(грн)
4) четвёртый брат 45:2=22,50 (грн)
5) 47+43+80+22,50=192,50 - было всего денег