Допоможіть зробити задачу 4 клас математика. Першого дня на будівництво самоскид привіз 595 ц

бетону, а другого- 490 ц. Першого дня він зробив на 3 рейси більше , ніж другого. Скільки окремо зробив самоскид першого дня і скільки доугого?

Ответы на вопрос

Отвечает Самохина Алина.
1).595-490=105(ц)—на стільки більше перевіз першого дня
2).105:3=35(ц)—перевозить за 1 раз
3).595:35=17(р.)—зробив першого дня
4).490:35=14(р.)—зробив другого дня
Відповідь: першого дня самоскид зробив 17 рейсів, а другого—14 рейсів.