Тракторна бригада може виорати за годину 1/8 поля.До обідньої перерви бригада працювала 4 години.

Скільки часу вона повинна ще працювати ,щоби виорати все поле

Ответы на вопрос

Отвечает Рафикова Зульфия.
1/8*4=4/8=1/2 поля обработали до обеда
1-1/2=1/2 поля надо обработать после обеда
1/2:1/8=1/2*8/1=8/2=4 часа надо работать после обеда