Шестеро хлопчиків змайстрували по 2 годівнички для птахів,а Сашко зробив 4 годівнички.Скільки

всього годівничок змайстрували хлопці? Задача на дві дії.

Ответы на вопрос

Отвечает Мамедова Рояла.

1) 6*2 = 12(г.) - змайстрували 6 хлопчиків.

2) 12 + 4 = 16(г.)

Відповідь: 16 годівничок!

Отвечает Duysenbaev Islam.

1)6*2=12 кормушек-сделали 6 мальчиков. 2)12+4=16 кормушек-смастерили всего.