Допоможіть: У трикутнику одна сторона дорівнює 12 см а друга становить 115% від першої а периметр

300% від першої. Знайдіть невідому сторону трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Антон.
12см-100%
?см-115%
12*115/100=13,8 см-це друга сторона


12см-100%
?см=300%
12*300/100=36см-це периметр
36-12-13,8=10,2см-це третя сторона