Запиши число у вигляді суми розрядних доданків 1)7383 2)400090 3)9007 4)307407


Ответы на вопрос

Отвечает Ложкина Лена.

Ответ:

7383=7000+300+80+3

400090=400000+90

9007=9000+7

307407=300000+7000+400+7