У першому сотку 25 метрів дроту,в другому-30 метрів, а в третьому - на 10 метрів більше,ніж у

першому і другому мотках разом. Скільки метрів дроту у третьому сотку?

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Мария.

Ответ:

1) 25 + 30 = 55 (м.) - дроту , у двох мотках разом .

2) 55 + 10 = 65 (м.) - дроту у третьому мотку .

Відповідь : 65 метрів дроту у третьому сотку .

Отвечает Терещенко Серафим.

Ответ:

65 метрів

Пошаговое объяснение:

Дізнаємося,скільки дроту в двох мотках:

25+30=55(м)

Та дізнаємося скільки в третьомк мотку:

55+10=65(м)

В:65 м.

Автор ,если моё решение помогло тебе, поставь 5 звёзд и спасибо, а также по возможности отметь как лучшее решение